Golden Support s.r.o.

ISP - Internet Service Provider

Společnost Golden Support s.r.o. nabízí stabilní vysokorychlostní internetové připojení pro náročné firemní zákazníky v lokalitě Letiště Václava Havla v Praze.Servis je poskytován nepřetržitě s okamžitým řešením případné poruchy. Společnost GoldenSupport s.r.o. zajišťuje dohled nad kvalitou poskytovaných služeb, který je prováděn nepřetržitě 24 hodin denně. Všechny prvky sítě jsou monitorovány moderně vybaveným střediskem řízení sítě a služeb, pracujícím v nepřetržitém režimu.Hlavním nástrojem dohledu je zákaznicky orientovaný integrovaný dohledový systém, doplněný o řídící a dohledové systémy jednotlivých technologických vrstev sítě. Využívané technologie umožňují sledovat a vyhodnocovat vybrané statistiky provozu pro maximální zajištění potřeb jednotlivých zákazníků.

Kontaktní čísla pro nepřetržitou 24 hodinovou poradenskou technickou službu (helpdesk): +420 778 415 958

Spolupracujeme se společnostmi IPEX, a.s. (www.ipex.cz) a ComSource, s.r.o. (www.comsource.cz) - dříve Abratica

V současné době zajišťuje společnost Golden Support s.r.o. správu infrastruktury ve společnosti Skyport, a.s. včetně zajištění konektivity pro většinu nájemců.

V případě zájmu o individualizovanou nabídku nás neváhejte kontaktovat: +420 603 216 318
miroslav.cizek@goldensupport.cz

Doklady pro poskytování služeb elektronických komunikací

Společnost Golden Support s.r.o. poskytuje služby v souladu se zákonnými předpisy a vyhláškami vydanými Českým telekomunikačním úřadem: